Szeged: +36-62/637-407 | Mórahalom: +36-62/700-123
Ingatlan értékesítés felelősséggel!
Mobil Menü
KARRIER
A KAAS Otthon Kft. munkatársakat keres Ingatlan és pénzügyi tanácsadó pozícióba

Feladatok:
  • Használt és új építésű lakóingatlanok felkutatása, közvetítése
  • Megbízások felvétele, ingatlanok megtekintése, értékelése
  • Ingatlanok személyes bemutatása
  • Tárgyalások szervezése és lebonyolítása, szerződéskötés
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel

Elvárások:
  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Minimum 1 éves munkatapasztalat (értékesítési / ingatlanos/ügyfélszolgálati terület előnyt jelent)
  • Csapatszellem

A szakmához szükséges pozitív tulajdonságok:
  • Dinamikus, aktív és határozott személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség, ügyfélorientált szemlélet
  • Sikerorientált, teljesítmény centrikus személyiség
  • Terhelhetőség, kitartás, szorgalom
  • Jó megjelenés

Amit kínálunk:
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra
  • Folyamatos továbbképzés
  • Szakmai és vezetői karrierlehetőség
  • Kellemes légkör, jó csapat

Munkavégzés helye:

Budapest , Békéscsaba, Kecskemét, Szeged és Csongrád megye területe

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a hr@kaas.hu e-mail címre vagy hozza el személyesen irodánkba.
A weboldalon található hirdetések nem minősülnek ajánlattételnek, befektetési, jogi vagy adótanácsadásnak. Részletes tájékoztatást, feltételeket csak közvetlen kérésre bocsátunk az érdeklődők rendelkezésére.
A kondíciók módosításának jogát a Kaas Ingatlangaléria Kft. fenntartja.